Více novinek naleznete na FCA Official Facebook Page

Poslední prověrka před startem nové sezóny

FC A.Č.A.B. odehraje poslední přípravné utkání před sezónou ( Podzim 2011 ) s týmem Soutokoněmí, který byl nedávno založen a letos se bude jednat o jeho premiéru v Hanspaulce. FCA trápí otázka gólmana, jelikož Séba pravděpodobně nebude pro tuto sezónu k dispozici. Trenér podotkl, že situace je značně nejistá a bude velmi těžké myslet na postup v druhé sezóně za sebou. Přestože naše ambice byly očividné, musíme možná plány přehodnotit. Uvidíme, jak to vše dopadne, ale kádr Ačabu se pravděpodobně stabilizuje až v nadcházejícím roce. Nikde však není psáno, že i tak nemůžeme letos opět postoupit. Pojďte se v pondělí ( v 18:15 ) podívat na Pošepného stadium, kterak si náš tým povede v generálce na 7. ligu.

Generálka na středu

Hráči FCA se dnes (26.3.) sešli na oficiálním tréninku, který byl pojat jako generálka na 1. kolo HL - proti týmu FC Vozovna Motol. Tréninku se zůčastnilo 8 hráčů, 2 byli omluveni a jeden se nedostavil bez vyjádření. Za takovéto prohřešky se budou od startu ligy udělovat pokuty, nyní to však vedení našeho klubu nechalo bez větších komentářů. Všichni hráči se již velmi těší na nadcházející duel! Nové akvizice se bez problému adaptovaly do našeho kádru, tudíž už jem můžeme čekat na to, co nám FCA předvede ve středu v podvečer.

1. oficiální trénink!

FC A.Č.A.B. čeká již ve středu 30.3. úplně první klání v Hanspaulské lize! Hráči FCA nehodlají nic podcenit, a proto byl na sobotu 26.3. naplánován první trénink nové éry Ačabu! Účastnit se ho bude téměř kompletní kádr. K vidění tedy budou jak známé tváře, tak nové posily. Tým z Čobs stadium se vydává vstříci nové výzvě, s nabitým a ambiciózním kádrem, který chce ukázat především svým fanouškům, že hrát za Ačab, či se na něj dívat, nestačí, musíte s ním cítit. FCA FOREVER

FCA se začíná tvrdě připravovat na Hanspaulskou ligu. Každý hráč má od trenéra naordinovaný individuální program až do konce února. Začátkem března je pro hráče připravena týdenní fyzická zátěž a v průběhu měsíce pak několik přítelských zápasů. Poslední týden v březnu už přichází na řadu 1. kolo pražské soutěžě!

FC A.Č.A.B. se rozhodl udělat krok kupředu, tudíž se přihlásil do tuzemské Hanspaulské ligy! Dne 17.1. 2011 se pak oficiálně stal jejím členem. Další informace + inovace těchto webových stránek bude probíhat průběžně. Rozlosování týmů bychom měli znát nejpozději do konce února. Během března budou tyto webové stránky kompletně dokončeny. Tým ještě stále působí v GyBulize, kterou se pokusí důstojně dohrát a zanechat za sebou co nejlepší výsledky, ovšem primární cíle jsou od této doby někde jinde. FCA také posílilo pro Hanspaulku několik nových tváří. O nich se budete moci dočíst v rubrice "Složení týmu", kam budou co nevidět umístěny. Team FCA