HL 1. kolo (7.K): FC A.Č.A.B. - Budvarka "B" 14:2

05.05.2013 20:12

Stadion: Tempo

Diváků: 3

Střelci za Ačab: 4 Kuba, 3 Ajfel, 2 Martin, 2 Mára, 2 Pepa, Bůža

Na tuto neděli byla na pořadu dne dohrávka prvního kola. FCA nakonec nastoupilo bez střídání, jelikož Séba poprvé nemohl a nakonec nedorazili ani lidé, se kterými se počítalo. Do brány tak musel náš nejlepší střelec, Martin. V poli se seřadil Kuba, Bůža, Mára, Pepa a také příchozí Ajfel, který po operaci ještě ani neměl hrát, ale okolnosti ho donutily navléci dres. Naštěstí se situace vyvinula tak, že když se nám jednou nepodařilo pořádně sejít, soupeř na tom byl podobně, ba co víc, o hráče hůř.

Už od začátku bylo jasné, že hosté budou jen těžko odolávat naší početní přesile a tak šlo pouze o to, kolik dáme gólů. Několik úvodních příležitostí jsme však řešili až s podivem zbrkle a nepřesně, a tak byl stav po 15ti minutách pouze 2:1, když navíc soupeř využil jediné chyby v naší obraně. Poté už ovšem bylo vše jasné, góly ani nemá cenu rozebírat. Poločas skončil 5:1 a v druhé půli jsme přidali dalších 9 branek, při ležérní hře vzadu jsme sice opět inkasovali, ale v nevšedním zápase jsme nakonec zvítězili jasně 14:2 a konečně se posunuli na první místo tabulky! Na postupových pozicích jsou seřazeny 3 týmy s 9 body, z nichž máme právě my zatím nejlepší skóre.