HL 6. kolo (7.K): FC A.Č.A.B. - Kanálpucers PL 0:1

14.05.2013 00:12

Stadion: THostivař

Střelci za Ačab: nikdo

První zápas, ve kterém se nám letos nepodařilo vstřelit gól. Séba na zápas nepřišel, aniž by dal vědět, tudíž do brány musel jít Martin. Soupeř byl nefotbalový, jen nakopával míče a držel obranné postavení v rozestavení 4-1-0. Měli jsme několik velmi dobrých střeleckých příležitostí, jenže jsme je trestuhodně zahodili. Chyběla nám potřebná kvalita v zakončení a když v poli chyběl Martin, bylo to již čím dál těžší. Soupeř se v závěru poločasu prosadil z odraženého míče a celý druhý poločas bránil ještě intenzivěji v rozestavení 5-0-0. Za pomocí odkopnutých míčů a válení se udržel neuvěřitelně čisté konto až dokonce. Náš zámek nebyl produktivní a i když Martin na posledních 15 minut přišel místo Jirky Prince do pole, gól již dát nedokázal. První porážka v sezóně je tu, velmi smolná, ale je třeba se připravit na další zápas a na toto utkání zapomenout. Viva FCA!