HL 9. kolo (7.K): Parukářka FC - FC A.Č.A.B. 3:3

20.06.2013 15:22

Stadion: Štěrboholy

Diváků: 2

Střelci za Ačab: Luky, Šunek, Martin

Předposlední zápas sezóny byl od FCA silně nepovedený. I přes početní převahu (tzn. možnost střídání), jsme nebyli schopní soupeře překonat a naopak jsme měli velké problémy s jeho brejky. První poločas byl z naší strany zoufalý a ani územní převaha a sem tam pokus o střelbu neznamenali pro soupeřovu bránu téměř žádné nebezpečí. Naopak dva brejky soupeře, které bez problémů proměnil díky naší nulové obraně, znamenali přestávkový stav 0:2 z našeho pohledu.

V druhé půli se začala projevovat naše možnost odpočinout si díky střídání a převaha byla čím dál větší. Opět se ale začal projevovat náš problém - střelba prostě netrefovala bránu. Naštěstí přišla úderná dvouminutovka - dva slepené góly Lukyho a Šunka a tím vyrovnaný stav nám daly novou naději. Pár minut před koncem ovšem přišlo fatální selhání při rozebírání hráčů po autu soupeře (i díky střídání zůstal jeden hráč naprosto volný) a přízemní dělovka si našla cestičku do brány mezi Sébovýma nohama. Začínalo to vypadat už velmi zle a blížila se druhá prohra sezóny. Naštěstí soupeř v 59.minutě zapomněl obsadit Martina, přesný pas přes celé hřiště ho poslal do gólové šance a náš nejlepší střelec, jak je jeho dobrým zvykem, nezklamal a vyrovnal na 3:3. Ale ani to nemusela být konečná, v poslední minutě měl soupeř ještě dvě gólovky, ale Séba tentokrát tým podržel a my jsme brali alespoň bod z tohoto utrápeného zápasu.