Diváků: 2

Diváků: 3

Střelci za Ačab: Čagi, Mazi, Filip T.

Druhé kolo se opakovalo na stejném hřišti na Mikulovce.

FCA vstoupilo do utkání ve velkém tempu a hned z kraje přikovalo soupeře k vlastní bráně. Po chvíli strávené na hřišti měl obrovskou šanci Kuba, po krásné kombinaci ale sám před gólmanem bránu přestřelil. Soupeř nebyl schopen vymyslet téměř nic a tak následovala střela Máry, kterou lapil gólman. Ten měl i velkou porci štěstí. Dnes se za FCA předvedl i druhý Filip v týmu, nová posila. Ten po kličce vypálil levačkou, ale míč zastavilo břevno. O chvíli později měl ještě větší šanci, opět nádherná kombinace a Filip před odkrytou bránou opět narval míč pouze do horní konstrukce. Majky byl téměř bez práce, na míči hrál především náš tým a soupeř se nedostával ani k zakončení. Pár minut před koncem poločasu se však dostal ke standardní situaci poblíž naší brány a tečovaný míč zapadl na zadní tyč, 0:1. Krátce poté pálil nejdřív Dominik, poté Telis, ale gólman neuvěřitelným reflexem míč vyrazil na roh. Po drtivém tlaku a napadání FCA znovu záskalo míč, Mazi se uvolnil a střelu poslal do tyče. Obrovská smůla v první půli znamenala výsledek 0:1 a nikdo ze zůčastněných tomu nemohl uvěřit, překvapeně za poločasové vedení vypadal i soupeř.

Ačab ale nepřestával mírnít snahu. Dvě minuty po začátku druhého děství se do míče z dálky opřel Čagi a ranou pod břevno srovnal konečně skóre na 1:1! A krátce poté měl opět Čagi velkou příležitost, po akci na jeden dotek se dostal k míči, ale trefil pouze brankáře hostů. A tak přišel další přímý kop AG Teamu. Rána, která se snad odrazila od spojnice do brány, znamenala opět vedení hostů., kteří krom těchto střel nebyl schopni vykombinovat ani jednu nebezpečnou příležitost. Pouze jednou musel Majky zasahovat do této doby proti střele ze hry. Na opačné straně se na levém křídle probíjel Trojis, ale jeho střela těsně minula bránu. Třináct minut před koncem se ale trefil Mazi, opět po vysokém pressingu FCA a srovnal na 2:2. Ačab měl další šance, Trojis i Dominik ale své pokusy neumístili přesně. A tak přišel třetí trest za naše neproměňování šancí. Ukrytá střela z halfvoleje pronikla přes několik hráčů až za Majkyho záda, který nemohl téměř nic vidět, 2:3. Frustracer na naší straně byla znát, protože jsme byli daleko lepší, ovšem nyní 3 minuty od prohry. Tu ale nakonec odmítl Filip, který více než zaslouženě vystřelil v závěru FCA alespoň bod. Po průběhu zápasu sice málo, ale i bod se počítá.

Závěrem bych zmínil jeden z nejtragičtějších výkonů rozhodčího za naše působení v HL. Pán, který neměl o fotbale ani páru předváděl na hřišti neuvěřitelnou změť nesmyslů a komické posuzování situací. Víc k tomu asi nemá cenu psát.

FCA bere bod za remízu 3:3. Příští zápas nás čeká na Aritmě, tak snad bude opět vítězný.