Rozhovor s fanynkou Kristinou

22.11.2010 21:00

Pondělí 22.11.2010

K druhému rozhovoru jsme si pozvali jednu z nejvěrnějších fanynek FCA - Kristinu

Redaktor: Vítejte Kristino, jak dlouho už fandíte týmu FC A.Č.A.B.?

Kristina: Dobrý večer,  tomuto famóznímu klubu fandím již od jeho počátků. :) je to pro mně srdeční záležitost ;)

R: Jak jste spokojena se současnou podobou  klubu? Změnil se za ta léta k lepšímu?

K: Tak první rok svého působení, kdy se od něj nic neočekávalo byl tým v optimální sestavě... hráli krásně a s radostí, a také dosáhli skvělého úspěchu :). Další roky, se jim přestalo dařit, z různých důvodů... Ale letos utvořili opět skvělou partu a doufám, že překoná své limity a vyhraje!! Kdy jindy by to bylo příhodnější než v maturitním ročníku?:)

Také jejich postoj k fanouškům je letos úplně famózní. to se myslím velmi zlepšilo. VELMI! :D

R: Co vás přivedlo k tomu tomu, že fandíte zrovna FCA?

K: Z počátku to byla pouze soudržnost se třídou... Jak šel ale čas přidávali se další faktory. Většinu hráčů nyní znám docela dobře a vím, že jsou to skvělí kluci :), také mám stále větší a větší radost, když to nandáme nějakému cizímu, nafoukanému týmu! A nově mám také motivaci v podobě tipovačky! :D

R: Kteří hráč jsou podle vás momentálně nepostradatelní?

K: Tak já myslím, že jsou nepostradatelní všichni, protože tvoří skvělý tým! :) ať už to jsou výrazné tváře jako střelec Fajfi a brankář Pedlo, nebo tajné zbraně jako je Bůža....

R: Jak se vám líbil poslední zápas, který jste osobně navštívila?

K: Tak poslední zápas byl strhující a napínavý do poslední minuty! Hráli jsme s Kokosy na trávě a nakonec jsme je udolali!!! Těšilo mě to o to víc, že po celý zápas panovala jistá fanouškovské rivalita v duchu GyBu x GyBuPoš... UKÁZALI JSME JIM, JAK SE TO HRAJE NA POŠEPÁKU A NATRHLI JSME JIM PR...! pardon...

R: Jak se těšíte na derby s Barclays United které se uskuteční tento pátek? Přijdete se podívat?

K: Tak na tento zápas se samozřejmě těším. Máme zatím výbornou bilanci, tak doufám, že ji udržíme!  Mám také natipováno, tak doufám, že stáhnu dalších pár příček!! Tento tým je sice z Pošepáku, čili se může zdát, že motivace není takové, ale myslím, že je minimálně stejně důležité ukázat, kdo že to kraluje našemu detašovanému pracovišti!!!

Samozřejmě se přijdu podívat, přes to přeci nejede vlak :)

R: Jak si myslíte že dopadne letošní sezóna pro naše barvy?

K: Nevidím to jinak, než že musíme vyhrát!!! A to s velkým náskokem! Měli bychom zde zanechat alespoň nějakou pozitivní stopu! :) A já věřím, že to dáme, jsme totiž nejlepší :)

R: Co byste byla ochotná ve svém životě pro FC A.Č.A.B. obětovat?

K: Hmm, záludná otázka... Nemyslím, že by se ode mně nějaká obět očekávala... a měla očekávat :D upřímně řečeno, v prváku jsem týmu obětovala mnoho svých chvil a ten to nikdy neocenil... Nyní je to sice jinak, ale o nutnosti obětí bych přesto nehovořila...:)

R: A poslední otázka, nemyslíte si, že svým bujným dekoltem rozptylujete hráče :D?

K: :D :D :D červená se  to si opravdu nemyslím. Za prvé- kluci mi do dekoltu nekoukají. jsou to gentlemani! :D Za druhé- fanoušci stojí dostatečně daleko. a za třetí: na zápasy nosím asexuální dres Ačabu :D

R: Moc vám děkuji za rozhovor, a doufám někdy na shledanou :)

K: Také Vám děkuji. A AČAB do tohoooo!!!